Szanowni Państwo,

jeśli poszukujecie Państwo przestrzeni do organizacji szkolenia firmowego, spotkania integracyjnego, warsztatów lub konferencji to gorąco zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą naszego pubu i restauracji Galicja w Bielsku-Białej. Wyróżnia nas ciepła i przytulna atmosfera, która sprzyja spotkaniom biznesowym, szkoleniom o oficjalnym charakterze, ale również mniej formalnym okazjom – jak imprezy w gronie współpracowników.

Na tle oferty Bielska-Białej posiadamy wiele atutów – przede wszystkim lokalny charakter oraz rewelacyjna lokalizacja w samym sercu miasta, która umożliwia łatwy dostęp do bazy hotelowej oraz spacery po zabytkowym deptaku.

Korzyści z organizacji imprezy firmowej w Galicja – Pub muzyczny i restauracja w Bielsku-Białej:

– wydarzenie firmowe zostanie indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb

Mamy taką możliwość, ponieważ posiadamy 700m2 przestronnych piwnic (przestrzeń o pojemności do 150 osób), a także parkiet, na którym można przeprowadzić wykład, czy też prezentację lub spotkanie autorskie

– w łatwy sposób zorganizują Państwo dojazd i nocleg dla wszystkich uczestników wydarzenia.
Jesteśmy w samym centrum Bielska-Białej – bliskość Dworca Głównego, szeroka baza noclegowa w sąsiedztwie, łatwy dojazd komunikacją miejską z każdego miejsca w Bielsku.

– możliwość wyboru dań z bogatego menu
Posiadamy restauracyjne zaplecze kuchenne, wszystkie dania przygotowywane są na miejscu. Nasz manager ustali z Państwem wszystkie szczegóły i dopasuje ofertę do Państwa oczekiwań. To co możemy zaproponować od siebie to lokalny smak, będący połączeniem tradycji galicyjskiej regionu, który był pod wpływami Austrii, Śląska i Polski.

Do pobrania:


PRZYJĘCIA W GALICJI
– menu do wyboru