Galicja w Bielsku-Białej zaprasza codziennie do kawiarni i restauracji, na pyszną kawę i dania z karty. W piątki i soboty organizujemy dyskoteki, a w niedziele o 13:00 zapraszamy rodziny na niedzielny obiad połączony z zabawami dla dzieci, które prowadzi nasz animator. W naszym kalendarzu wydarzeń stałe miejsce mają Sylwester, Andrzejki, Halloween.. Organizujemy również wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe i firmowe. Naszą wizytówką są biesiady kulinarne oraz tzw. „Imprezy w Dechę”.

Poniżej przekrój naszej oferty:

  • Kawiarnia – otwarta pon-sob, od 9:00. Szczyci się pyszną aromatyczną kawą i świeżymi sokami.
  • Restauracja – kuchnię otwieramy codziennie o 12:00. Oferujemy dania obiadowe inspirowane historią regionu – tradycyjną kuchnią Podbeskidzia, śląska cieszyńskiego i Austrii.
  • Pub muzyczny – mieści się tuż pod naszą kawiarnią, w zabytkowych podziemiach. Nasz pub to 500m2 dobrej zabawy – jest miejscem spotkań rodzinnych i firmowych, a w weekendy gości regularne dyskoteki.
  • Galicja w dechę  – duma Galicji! Galicja w dechę to nic innego jak pół metra lub metr galicyjskich wędlin, serów i zakąsek, podawanych na solidnej, dłuuuugich bukowych dechach wykonanych przez beskidzkich stolarzy. Idealne urozmaicenie imprezy, wspaniały pomysł na wspólną biesiadę z przyjaciółmi!
  • Dyskoteki w piątki i soboty  – w każdy weekend zapraszamy na parkiet! Start godzina 20:00.
  • Rodzinny obiad niedzielny  – w każdą niedzielę zapraszamy bielszczan na tradycyjny wspólny niedzielny obiad w Galicji i zabawy dla dzieci z animatorem. Wstęp wolny! Polecamy dokonywać wcześniejszych rezerwacji.
  • Biesiady kulinarne – kilka razy w roku organizujemy biesiady kulinarne, połączone z celebracją ważnych świąt i wydarzeń – winobranie, Gęsina na Marcina, wykopki… To okazja, żeby spotkać się przy stole z przyjaciółmi i spróbować sezonowych dań wg propozycji naszego Szefa Kuchni. O biesiadach w Galicji informujemy na bierząco na naszym facebooku, w Pełnej Kulturze oraz na naszej stronie www, w zakładce „Wydarzenia”
  • Wydarzenia – w Galicji, wspólnie z Wami obchodzimy różnego rodzaju święta i uroczystości, organizując dedykowane imprezy: Andrzejki, Halloween, Sylwester, Wigilie… Co miesiąc publikujemy kalendarz wydarzeń w Galicji, na które warto dokonywać wcześniejszych rezerwacji. Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku. Szczegółowe informacje publikujemy również na naszej stronie internetowej w zakładce „Wydarzenia”.
  • Organizacja uroczystości i przyjęć rodzinnych – Galicja to najlepsze miejsce w Bielsku-Białej do organizacji uroczystości rodzinnych – urodzin, jubileuszu, wesela, chrztu dziećka. Posiadamy świetną kuchnię, kilka różnej wielkości sal, parkiet oraz przyjemne klimatyczne wnętrze. Z pewnością odpowiemy na Państwa indywidualne potrzeby.
  • Oferta dla firm – bankiet, kolacja biznesowa, impreza integracyjna, szkolenie, wigilia firmowa – na dużej kliematyzowanej przestrzeni zorganizujemy wspólnie z Państwem każdą z tych imprez. Zapraszamy do kontaktu.

Do pobrania:


PRZYJĘCIA W GALICJI
– menu do wyboru