GALICJA Pub muzyczny mieści się w podziemiach zabytkowej kamienicy. Unikatową atmosferę tworzą ceglane sklepienia, autentyczne drewniane belki oraz kamienne ściany, pokryte obrazami i fotografiami prezentującymi miasto i okolice.

Patrząc dziś na pięknie odtworzone i utrzymane zabytkowe piwnice, pochodzące z XVII, XVIII i XIX wieku, trudno uwierzyć, że były one swego czasu przeznaczone do rozbiórki… Kilka wieków temu służyły lokalnej społeczności w przemyśle włókienniczym, tak silnym i od dawna obecnym w Białej. Świadczą o tym między innymi odnalezione w trakcie rekonstrukcji budynku piece dowyparzania tkanin.

Obecnie w odnowionych klimatycznych podziemiach oferujemy Państwu 500 m2 dobrej zabawy – 2 bary, romantyczne stoliki, przytulne loże i wydzielone sale – doskonałe do imprez firmowych i rodzinnych.

Zapraszamy do naszego pubu i restauracji – to idealne miejsce na złapanie oddechu w zabiegany

dzień lub odrobinę relaksu pod wieczór. W sercu Bielska-Białej ale z dala od miejskiego zgiełku, dzięki przestronnym wnętrzom, mamy nadzieję, że każda impreza okaże się dla Państwa prawdziwą przyjemnością.